با توجه به نیاز مراکز آموزشی به ویژه  اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها در نگارش و چاپ مقالات علمی در ژورنال های معتبر جهانی و همچنین تفاهم های صورت گرفته با "مرکز زبان دانشگاه علوم پزشکی یزد (ULC) "و "سامانه اِدیتگَر (Editgar)، از این پس اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی سراسر کشور می توانند از خدمات ترجمه و ویرایش نیتیو (Native) مقالات علمی خود با تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

سامانه ترجمه و ویرایش نیتیو مقالات علمی ادیتگر (https://editgar.com/ ) با ارائه ی گواهینامه های معتبر بین المللی پذیرفته شده در نمایه های معتبر علمی مانند Scopus, Elsevier, Springer, Nature و غیره امکان  ویرایش نیتیو و چاپ مقالات علمی دانشگاهیان عزیز را فراهم کرده است.

با توجه به شناور بودن تخفیفات در نیمسال های مختلف دانشگاهی،‌ سقف تخفیفات ارائه شده بدین شرح می باشد:

·         ویرایش نیتیو مقالات علمی به همراه گواهی بین المللی  تا ۳۰ ٪

·         بسته ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی با ویرایش نیتیو و گواهی بین المللی  تا  ۲۰٪

·         پارافریز و رفع نواقص ادبی با ویرایش نیتیو و گواهی بین المللی   تا ۱۰٪

 

برای دریافت تخفیفات ذکر شده،‌ می بایستی در سامانه ادیتگر ثبت نام نموده و پس از تکمیل اطلاعات لازم،‌کد تخفیف SSULC  را وارد نموده و همراه با فایل مقاله،‌کارت شناسایی اعضای هیئت علمی و یا دانشجویی تحصیلات تکمیلی خود را برای مجاز بودن استفاده از تخفیف ها آپلود نمایند.

راهنمای سریع:

1.      در سامانه ادیتگر به آدرس https://editgar.com/ ثبت نام نمایید.

2.      وارد پنل کاربری شده و بر روی قسمت "برآورد هزینه پروژه جدید" کلیک نمایید.

3.      پس از تکمیل فرم کد SSULC را در بخش کد تخفیف وارد نمایید.

4.      در قسمت فایل ها،‌ مقاله خود را به همراه عکسی از کارت شناسایی معتبر (‌کارت اساتید و یا کارت دانشجویی)‌ آپلود نمایید.

     5.      پس از ارسال فرم و بعد از بررسی و برآورد هزینه ( که معمولا بین ۱ تا ۲۴ ساعت زمان میبرد) به شما پیامکی ارسال خواهد شد. بعد از دریافت پیامک می توانید  مجددا به پنل خود مراجعه نمایید و مراحل نهایی سفارش خود را تکمیل نمایید. راهنمای تصویری